Atdhe Xharavina kthehet në vëmendjes e mediave dhe sërish në lidhje me femrat.

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, me origjinë nga Gjakova ka ngacmuar prezantuesen kosovare në rrjete sociale, por në sy ra një tjetër detajImage

 

“Mjerë ai që të ka humb”, ka shkruar Atdheu në fotografinë e Ariana Berishës, e cila u përfol në media për lidhjen me Dj Dagz.

Duket se komplimenti i ka pëlqyer prezantueses, e cila e ka shpërndarë duke etiketuar ish-konkurrentin.

 

By kristal