Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Lezhë.

Dy automjete mësohet se janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë njëra prej tyre ka përfunduar në kanal.

Deri më tani raportohet se një nga drejtuesit e mjeteve ka mbetur I plagosur dhe ka përfunduar në spital.

 

By kristal