Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në lagjen “Kushtrim”, në Vlorë.

Sipas një informacioni paraprak të dhënë nga policia dyshohet se një 60-vjeçar është vetëvarur me litar në banesën e tij.

Nga këqyrja paraprake në trupin e pajetë nuk vërehen shenja dhune përveç asaj të shkaktuar nga vetëvarja.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarje të rëndë.

Vlorë/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 12:01, në lagjen “Kushtrim”, Vlorë, dyshohet se është vetëvarur me litarë në banesën e tij shtetasi Sh.J., 60 vjeç.

Nga këqyrja paraprake në trupin e pajetë nuk vërehen shenja dhune përveç asaj të shkaktuar nga vetëvarja.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

By kristal