Edhe pse prej vitesh këngëtari Flori Mumajesi është përfolur prej vitesh për një romance me moderatoren nga Kosova, Liberta Spahiu por asnjëherë nuk ëshë pranuar nga dy personazhet e ekranit

Ata e mbajtën të fshehtë për disa vite deri fundvitin e 2022-shit kur vendosën të dilnin hapur.

Ishte Flori Mumajesi që postoi në rrjetet sociale dhe konfirmoi lidhjen me prezantuesen.
Së fundmi moderatorja postoi një imazh krah kantautorit ku duken të lumtur, pas një kërkese të ndjekësve.

“A do na tregosh një foto me Florin Mumajesin?”, e pyeti një fans dhe menjëherë ajo ua plotësoi dëshirën.

Flori Mumajesi ka rrëmbyer zemrat e  mijërave fansave, por nuk    Flori Mumajesi ka rrëmbyer zemrat e  mijërave fansave, por nuk

By kristal