Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla bashkë me ministrin Blendi Klosi të shoqëruar nga ambasadori i BE Luigi Soreca kanë përshkuar me biçikletë një pjesë rruge drejt Stëblevës.

Balla ka ndarë fotot në rrjetet sociale duke bashkangjitur edhe një përshkrim.

“Mirëmëngjes. Bashkë me Ambasadorin Luigi Soreca dhe Ministrin Blendi Klosi me biçikleta mes bukurive fantastike të Stëblevës”, shkruan Balla.

By kristal