Modelja e nisi karrierën në moshën 13 vjeçare, por bëri bujë pas pjesëmarrjes në ‘Miss Zvicra 2013’, ku u radhit e gjashta, transmeton shkruan rtv21.tv.

Bukuroshja është e fejuar me boksierin Haxhi Krasniqi dhe janë ndër çiftet e komentuara në faqet rozë.

Ndërkohë, Heidi ka postuar një fotografi në Instagam nga periudha e fëmijërisë.

Nga ajo që vërehet në fotografi, Lushtaku nuk ka pësuar ndryshime të mëdha, tiparet e fytyrës i ka pothuajse të njëjta që nga fëmijëria.

By admin