Dashi

Ndjenjat tuaja janë të paqëndrueshme sot karshi partnerit/es, por mos u shqetësoni, sepse asgjë nuk mund të zgjidhet me inat. Emocionet tuaja nuk do t’ju pengojnë të bëni gjërat të doni. Beqarët do ndihen mirë me statusin që kanë. Për financat do jetë ditë e shkëlqyer

Demi

Jeni më të lumtur, kur njerëzit që doni janë të lumtur, por lumturia do të vihet në provë sot kur partneri/ja do të tregohet i/e ashpër me ju. Gjeni të mesmen e artë për të dy. Beqarët do kenë vetëm mundësi për aventura kalimtare. Financat do jenë në dorën tuaj, varet nga menaxhimi.

Binjakët

Bëni mirë të kaloni më shumë kohë në natyrë sot ju të dashuruarit. Nuk jeni në gjendje të kryeni sporte ekstreme, por ajri i pastër do t’ju japë freskinë e mendjes që po kërkoni.  Beqarët ka shumë mundësi të fillojnë një lidhje të qëndrueshme. Sektori i financave do jetë i mbushur me vështirësi.

Gaforrja

Po ndiheni shumë të pavendosur sot ju që jeni në një marrëdhënie, ndaj do t’ju duhet të mbështeteni në intuitën tuaj për të bërë zgjedhjet me të cilat jeni më rehat. Beqarët duhet të jenë më të çlirët, pasi në të kundërt do mbeten vetëm. Financat do jenë delikate.

Luani

Mos u habisni nëse partneri/ja, do të fillojë të bëjë veprime të çuditshme. Të gjithëve u pëlqen të merren me punët e tyre herë pas here. Beqarët nuk duhet të sakrifikojnë shumë vetëm për të filluar një lidhje. Buxheti do ketë përmirësime.

Virgjëresha

Keni ide që rrahin larg sot, por këto mendime do t’ju bëjnë shumë entuziast dhe do të ndiheni me shpresa të mëdha për të ardhmen tuaj në çift. Beqarët mund të kenë dashuri me shikim të parë. Gjendja e financave do të jetë e mirë.

Peshorja

Shmangini zotimet apo vendimet e mëdha për momentin ju që jeni në një marrëdhënie, pasi nuk është koha e duhur. Ruani vetëbesimin që ju karakterizon. Beqarët do jenë të sinqertë me personat që do të takojnë dhe do të kenë shumë propozime. Financat do të jenë të mira.

Akrepi

Partneri/ja juaj po kërkon me ngulm të ketë pak nga koha juaj e lirë, ndaj mos ngurroni gjatë, por jepuni atyre kohën që u takon. Beqarët nuk do arrijnë dot të realizojnë takimet që kanë ëndërruar. Në planin financiar do jeni me fat.

Shigjetari

Kur vjen puna për dashurinë e jetës, nuk mund ta përballoni çmimin e të qenët i paguximshëm. Jeta është shumë e shkurtër, ndaj shijojeni në çdo aspekt. Beqarët do kenë plot mundësi për njohje dhe takime. Në planin financiar tregohuni të kujdesshëm.

Bricjapi

Sot, ju pëlqen apo jo, do t’ju duhet të lini të shkojnë disa gjëra që ju kanë ndihmuar të ruani paqen me veten dhe njeriun e zemrës. Ky kompromis nuk është ajo që egoja ju udhëzon, por ndonjëherë gjërat janë jashtë kontrollit.  Beqarët do jenë të qartë në ato që synojnë. Kujdes me shpenzimet.

Ujori

Ndaloni së bëri gjëra që ju kanë lodhur prej kohësh, sepse paqja në marrëdhënien tuaj në çift është tronditur shumë. Kushtojini vëmendje partnerit/es që ka nevojë për ju. Beqarët do të afrohen shumë me një person që kanë njohur më parë. Financat do të përmirësohen.

Peshqit

Do të motivoheni shumë sot nga partneri/ja që ka një ndikim të madh te ju. Njeriu u zemrës do t’ju ndihmojë të dilni prej një situate, për të cilën ndiheni jo mirë. Beqarët do jenë tepër sharmantë dhe do afrojnë pas vetes shumë persona. Me shpenzimet duhet të jeni të kujdesshëm.

 

By kristal