Dashi

Duhet te perqendroheni ne nje mundesi apo tek nje person pasi mund te hutoheni nga shumllojshmeria e njerezve qe do ju percojne mesazhe e ndikime ne kete periudhe

Demi

Ne ceshjet ekonomike perpiquni te gjeni nje mundesi bashkepunimi me jashte vendit apo me njerez qe mund te riformojne punen tuaj

Binjaket

Shanset ekonomike dhe er otike duket sikur nuk do mungojne ne jeten tuaj kete periudhe Tendencat e detyrimeve apo kushtezimet shpirterore nuk do ju lejojne ta shijoni si duhet momentin

Gaforrja

Pretendohet nje ndarje por pretendodet edhe nje martese shikojeni mire jeten bashkshortore pasi eshte e rendesishme kete kohe gjithsesi nuk do jetoni dot pa kete pr esion qe vjen nga te tjeret

Luanet

An kthin dhe st resin pikerisht ju duhet ta eleminoni ne menyren me te mire te mundshme pasi jeni shenja qe mund te ndikoheni me shume

Virgjeresha

Nese pranvera nuk vjen me nje lule per ju vlen komplet e kunderta Pranveren ju e prisni qofte edhe me nje mundesi te mire ne jeten er otike apo ne aftesine krijuese

Peshorja

Kete fundjave do cliroheni nga ndikimi i nje partneri te fuqishem qe ju drejtonte jeten ne familje apo jeten ne pergjithesi

Akrepi

Puna juaj do clirohet nga keqkuptimet apo kufizimet e momentit dhe do jeni me te lire e te pavarur dhe madje me te respektuar

Shigjetari

Do vendosen ekuilibrat midis jetes er otike dhe shpenzimeve apo midis nje partneri qe ju donte per interesa ekonomike dhe dikujt qe ju donte realisht

Bricjapi

Nje perralle te bukur i vjen fundi dhe nese doni te vazhdoj do jeni ju ata qe do ta beni te mundur ecurine e gjerave bukur. Ne jeten familjare shpetoni nga nje pergjegjesi apo ju largohet nje ndihmese

Ujori

Vazhdoni me er otizmin dhe planet tuaja edhe sikur bota te mos rrotullohej me Do gjeni padyshim dicka interesante qe tju beje te ndjeheni mire ne jeten er otike jeni shume me fat

Peshqit

Ceshtjet ekonomike sikur shpetojne nga ngerci ku kishin mbetur dhe tashme ju hapet rruga per nje zhvillim me te ndritshem edhe ne planin er otik.

By admin