“Big Brother VIP Albania” i erdhi fundi, por me fitoren e Ilir Shaqirit, kanë ardhur dhe shumë krisje mes produksionit të Top Channel dhe vëllezërve, Veshaj.

Së fundmi, kjo përçarje ka prekur edhe prezantuesen e programit Arbana Osmanin dhe aktorin, Donaldo Veshaj.

By kristal