Reperja e njohur Loredana Zefi është mjaft e përfolur në mediat rozë si për marrëdhënien e saj me Mozzik, e cila ka pasur shumë ulje-ngritje kohët e fundit dhe si për jetën e saj artistike.

Mirëpo, pas konfirmimeve të fundit se dyshja tashmë janë bashkë, përsëri ata nuk ju kanë ‘shpëtuar’ mediave rozë.

 

Së fundmi Loredana bëri një postim që tërhoqi mjaft vëmendjen e ndjekësve në Instagram, teksa publikoi një foto ku mbante një këpucë të vogël në dorë dhe shkruante: Kam nevojë për një fëmijë të dytë.

Ndërsa, vetëm pak minuta më vonë ajo shpërndau një tjetër foto që e shoqëroi me emoji-t e një familjeje me dy fëmijë, një vajzë dhe një djalë.

Menjëherë pas këtyre dy postimeve, fansat filluan me dyshimet se Loredana është shtatzënë dhe se është në pritje të një djali.

Image

Image

Image

Image

 

By kristal