Aktori i njohur  Bes Kallaku, apo “Gjini i Portokallisë” mbrëmë i dha fund beqarisë.

Dasmën Besi me Xhensilë e bënë në Pallatin e Brigadave, ku mes VIP-ave të artit dhe politikës nuk mungoi çifti presidencial Meta – Kryemadhi

By admin