Tiranë Arrestohen në flagrancë 4 drejtues mjetesh, si edhe procedohen në gjendje të lirë 2 shtetas të tjerë. Specialistët e Qarkullimit Rrugor bënë arrestimin në flagrancë të shtetasve

•M. P., 55 vjeç, pasi u kap në flagrancë duke drejtuar mjetin pa lejen përkatëse dhe në gjendje të dehur; •Dh. B., 66 vjeç, A. B., 37 vjeç dhe A. H., 25 vjeç, pasi u kapën në flagrancë duke drejtuar mjetet në gjendje të dehur.

By kristal