Një 30-vjeçar është goditur me thikë në kurriz dhe krah gjatë natës në Astir të Tiranës.

Mësohet se i plagosuri, G.H, është në spital nën kujdesin e mjekëve.

Nuk dihet ende motivi i ngjarjes, por mësohet se kanë qenë 3 persona qe e kane sulmuar.

Policia thote se po punon për t’i identifikuar nëpërmjet kamerave të sigurisë dhe dëshmisë së të lënduarit.

By kristal