Vjeshta nuk ka kuptim nëse në gardërobën tuaj nuk ka disa pallto të stileve të ndryshme.

Këtë nuk e themi ne por shumë ekspertë të modës. Ndërkaq, së fundmi ylli i Hollywood-it Angelina Jolie është fotografuar e veshur me një pallto bezhë të Max Mara teksa po dilte nga një restorant në Los Angeles.

Aktorja dhe humanitarja e famshme ka një koleksion të lakmueshëm të palltove ngjyrë neutrale siç janë ato bezhë, e zezë dhe e hirtë.

By kristal