Një aksident i rëndë është shënuar këtë pasdite në autostradën Lezhë-Shkodër.

Sikundër mësohet një automjet ka dalë nga rruga duke përfunduar në një parcelw.

Deri më tani raportohet për persona të plagosur.

Policia dhe autoambulanca ne vendin e ngjarjes.

 

 

By kristal