Personazhet e njohur shqiptar njihen për jetën e tyre tejet luksoze.

Ata marrin gjithmonë vëmendjen me shumat marramendëse që shpenzojnë për një dalje televizive

Së fundmi, ka qenë Beatrix Ramosaj ajo që ka tërhequr vëmendjen.

Kësaj here jo për marrëdhënien me Donaldin por për shifrën e kripur që ka shpenzuar për një çantë.

 

Ka qenë faqja në Instagram “Shqip.closet”, që ka shqyrtuar një ndër veshjet e saj gjatë pushimeve në Dubai.

Çanta Hermes ‘crocodile birkin’ ka kushtuar 55 mijë euro ndërsa këmisha prej mëndafshi ka kushtuar 990 euro.

 

Kujtojmë që Trixa vijon të mbetet mjaft e komentuar dhe pas daljes nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

Ajo nënkuptoi se i kishte dhënë fund lidhjes me Donaldin.

 

Image

 

By kristal