Tre mjete mësohet se janë përfshirë në një aksident rrugor, mbrëmjen e djeshme në Durrës. Nga ky aksident një person ka ngelur  i lënduar dhe po mer mjekimet e nevojshme në spital, ndërkohë që policia rrugore nisi hetimet për të mësuar shkaqet e këtij aksidenti.

Njoftimi i Policisë Vendore Durrës për aksidentin

Më datë 01.06.2020, rreth orës 22:24, në aksin rrugor Plepa-Shkozet,  janë përfshirë në një  aksident rrugor 3 mjete, e për pasojë  ka mbetur i lënduar vetëm një shtetas i cili është dërguar në spital,  jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon zbardhjen e  shkakunt të aksidentit.

 

By admin